گلچین کاشان عطر سلامتی
         جهت
خرید کلیک نمایید

لیست قیمت گلاب به صورت سنتی و صنعتی با به روز رسانی قیمت

لیست قیمت گلاب

در این مقاله موضوع اساسی در رابطه با محاسبه قیمت گلاب کاشان در دو زمینه ی سنتی و صنعتی و چگونگی ارزیابی آن براساس قیمت واحد ( لیتر ) مورد بررسی قرار داده میشود . در ابتدا باید بیان داشت که درصد ارائه شده گلاب سنتی ما 92 درصد به بالا و درصد گلاب صنعتی ارائه شده پنجاه و پنج درصد می باشد. از مواردی که می توان به آن در مورد این موضوع اشاره  کرد فروش گلاب است که در واحد لیتر محبوبیت بیشتری داشته تا فروش گلاب بصورت گالنی آن. محصولات  فروشگاه گلچین لیست قیمتهای مختلفی دارد که براساس درصد آن قیمتهای مختلفی نیز دارد . قابل به ذکراست گلاب دو آتیشه با  نوع درصد پایین ( معمولی ) قیمت های متفاوتی دارد. میتوان علت عمده ی تفاوت قیمت را براساس میزان اسانس به کار رفته اشاره داشت . تولید و فروش گلاب در 4 گروه دسته بندی شده که عبارت است از گلاب  دو آتیشه درجه 1 درجه 2 و پس آب دسته بندی کرد . که برای هر کیلو گرم گلاب ناب دو آتیشه ی خالص نمی توان قیمت مشخص و دقیقی ارائه کرد زیرا با در نظر گرفتن برند تولید کننده بهای صرف شده ی این نوع گلاب قیمت های متفاوتی دارد. برای این موضوع نیز باید بیان داشت لیست قیمت در رابطه با دسته های دیگر گلاب هم به همین منوال است . فرایند قیمت گذاری محصولات بر روی بطری ها، توسط دستگاها انجام می شود در نتیجه همه محصولات صنعتی گلاب قبل از بسته بندی پاستوریزه و برای تایید کیفیت نمونه برداری و قیمت نهایی درج می شود که برای صادرات این محصولات طی کردن این مراحل الزامی است.

 

لیست قیمت لیتری گلاب

از پر فروش ترین رده دسته بندی شده برای فروش چه در زمینه فروش فیزیکی و بصورت آنلاین و صادرات میتوان فروش به صورت لیتر اشاره کرد که قیمت هر واحد لیتر براساس درجه بندی محصول متفاوت است بیشترین ( اولین ) رتبه قیمت در واحد لیتر را گلاب دو اتیشه به خود اختصاص داده است که باز بر اساس نوع برند و کیفیت گلاب قیمت های متفاوتی دارد. دومین رتبه قیمت مختص گلاب درجه 1 که از رایج ترین نوع برای مصارف خانوارها استفاده می شود. سومین رتبه قیمت میرسه به گلاب درجه 2 که مورد استقبال کارخانجات صنعتی و هایپر مارکتها و شیرینی فروشی ها می باشد.  و در اخر گلاب پس آب که بیشتر مورد مصرف مراسم های عزا می باشد و لیست قیمت آن به صورت زیر می باشد.

لیست قیمت لیتری گلاب ( سنتی )

گلاب دو آتیشه  :  1 لیتری :       200.000      ریال          2 لیتری :          400.000 ریال
گلاب درجه 1 :     1 لیتری :       160.000      ریال          2 لیتری :          320.000 ریال
گلاب درجه 2  :    1 لیتری :       90.000        ریال          2 لیتری :          180.000 ریال
گلاب پس آب  :    1 لیتری :       50.000        ریال          2 لیتری :          100.000 ریال

نکته : برای خرید گلاب گلچین اینجا کلیک کنید تا به صفحه توضیحات محصول و خرید آن وارد شوید.

 

لیست قیمت براساس گالن ( سنتی )

تولید و فروش این دسته از گلاب که ب صورت گالن بوده و بیشتر برای صادرات مورد استفاده قرار میگیرد که متقاضی درخواست کرده و تولید کننده به تعداد درخواست صورت گرفته تولید و بسته بندی و ارائه میکند. تولید گلاب به صورت گالن  در توناژ بالا بهای تمام شده و قیمت مناسب تری برای مصرف کننده دارد و نحوه ی ارسال گلاب به صورت گالن از طریق کامینونهای حمل بارارسال می باشد ، که هزینه ی ارسال بار با مصرف کننده است.

 

قیمت انواع گلاب به صورت گالنی و سنتی

گالنی دو آتیشه 20 لیتری :    3.800.000 ریال
گالنی درجه 1 20 لیتری :      2.500.000 ریال
گالنی درجه 2 20 لیتری :      1.600.000 ریال
گالنی پس آب 20 لیتری :      800.000   ریال

 

نتیجه گیری کلی

تمام قیمت های ارائه شده ی شرکت مهرسان گلاب کاشان که با نام تجاری گلچین در 2 قالب سنتی و صنعتی درحال فعالیت است دارای قیمت های تفکیک شده از دو قالب  سنتی و صنعتی  و قیمت های به روز و کاملا مناسب نسبت به شرکتهای رقیب را دارا است و کلیه ی سفارشات چه در دسته ی لیتر چه گالنی بسته به تعداد درخواست ، دارای مبلغ متفاوتی خواهد بود ، بنابراین هر چه تعداد سفارشات متقاضی در هر دو گروه لیتر و گالن بیشتر باشد قیمت برای مصرف کننده مقروم به صرفه تر است.     


جدیدترین محصولات ما

 • عرق نعنا

  طبیعت گرم

 • معجون چای

  طبیعت گرم

 • عرق کاسنی

  طبیعت سرد

 • عرق زنیان

  طبیعت سرد

 • عرق زیره سبز

  طبیعت معتدل

 • عرق شاهتره

  طبیعت گرم

 • عرق رازیانه

  طبیعت سرد

 • عرق دارچین

  طبیعت گرم

 • عرق هل

  طبیعت گرم

 • عرق بیدمشک

  طبیعت معتدل

 • عرق آویشن

  طبیعت سرد

 • عرق گزنه

  طبیعت گرم

 • معجون چای

  طبیعت معتدل

 • عرق بهار نارنج

  طبیعت گرم

 • گلاب

  طبیعت گرم

 • عرق اسطوخدوس

  طبیعت سرد

محصولات ویژه ما